Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2021 18:27
Death Stranding Director’s Cut
842V

Death Stranding Director’s Cut z kolejnymi nowościami. Hideo Kojima zadbał o bardzo wysoki poziom trudności

Hideo Kojima potwierdza kolejne nowości w Death Stranding Director’s Cut. Gra zapewni duże wyzwanie nawet największym fanom przygody, a dodatkowo zainteresowani mogą liczyć na rozbudowany soundtrack. Poznajcie szczegóły.

Sony opublikowało zwiastun Death Stranding Director’s Cut, a dodatkowo na stronach japońskiej korporacji przedstawiono kolejne konkrety dotyczące gry. Jak się jednak okazuje – Hideo Kojima ma jeszcze kilka niespodzianek, które twórca będzie odkrywać w następnych dniach.

Death Stranding zostanie rozbudowane nie tylko o nowe pojedynki z bossami oraz kolejne fabularne misje, ponieważ w Death Stranding Director’s Cut znajdziemy także bardzo wysoki poziom trudności. Ta propozycja powinna szczególnie spodobać się graczom graczom, którzy chcą ponownie rozpocząć przygodę od początku – w tej sytuacji zainteresowani mogą liczyć na nowe wyzwania.

To jednak nie koniec ciekawych informacji. Jak wiadomo Death Stranding charakteryzuje się kapitalnym udźwiękowieniem i w rozbudowanej wersji pojawi się około 60 minut nowych utworów, które znajdą się tylko w Director’s Cut. Za pracę ponownie odpowiadał Ludvig Forssell – uznany kompozytor od lat współpracujący z Hideo Kojimą.

Źródło: Twitter: Kojima_Hideo, Ludvig_Forssell

Tagi: Death Stranding: Director's Cut Kojima Productions Sony Interactive Entertainment