Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2021 17:12
FIFA 22 okładka
3207V

FIFA 22 z pełną prezentacją w tym tygodniu! EA zaprasza na pierwszy zwiastun i pokazuje okładkę

EA Sports właśnie zaprosiło graczy na pierwszy pokaz FIFA 22. Gracze jeszcze w tym tygodniu otrzymają możliwość sprawdzenia zwiastuna, który przygotuje zainteresowanych na nadciągającą premierę.

Electronic Arts właśnie opublikowało świetną wiadomość dla graczy, którzy nie mogą się doczekać, by poznać nowości przygotowane przez EA Sports. W najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 odbędzie się pierwszy pokaz FIFA 22.

Fani serii mogą liczyć na pierwszy zwiastun, który zostanie pewnie obudowany ujawnieniem pierwszych konkretów dotyczących piłki nożnej od EA Sports.

Gwiazdą okładki FIFA 22 został Kylian Mbappé – trzeba przyznać, że Elektronicy nie mają w tym wypadku szczęścia. Akurat młody reprezentant Francji zawiódł na Mistrzostwach Europy – choć to właśnie on miał być jedną z największych gwiazd imprezy, która poprowadzi swój kraj do upragnionego pucharu.

EA podkreśla, że Mbappé występuję na okładce gry drugi rok z rzędu – tylko Lionel Messi i Cristiano Ronaldo mogli liczyć na takie wyróżnienie. Piłkarz skomentował sytuację następującymi słowami:

„Możliwość wystąpienia na okładce FIFY rok po roku jest niesamowita. Mam wyjątkową relację z tą serią gier i nie mogę się już doczekać rozgrywki w FIFĘ 22 równocześnie z fanami.”

FIFA 22 zostanie przedstawiona na ponad tydzień przed PES-em 2022 – jak wiadomo Konami chce ujawnić pozycję w drugiej połowie lipca. Według ostatnich plotek: propozycja może być dostępna w modelu biznesowym free-2-play.

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA FIFA 22