Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2021 19:55
WitcherCon
1419V

WitcherCon z serią ciekawych informacji i niespodzianek. Oglądajcie z nami pokazy CD Projekt RED i Netflixa

CD Projekt RED i Netflix już dzisiaj zorganizują pierwszy WitcherCon, podczas którego otrzymamy wiele informacji na temat gier, filmów, seriali, a nawet figurek z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Zamierzacie oglądać wydarzenie? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

WitcherCon to wielkie wydarzenie zorganizowane przez CD Projekt RED i Netflix. Twórcy growych przygód Wiedźmina oraz autorzy ze streamingowej platformy chcą wspólnie promować markę Andrzeja Sapkowskiego i zaprezentują swoje produkcje.

CD Projekt RED potwierdził, że dzisiaj nie zobaczymy nowych zapowiedzi oraz nie zerkniemy na next-genowego Wiedźmina 3: Dziki Gon, jednak gracze mogą liczyć na między innymi informacje dotyczące prac nad całą serią. Studio pochyli się także na The Witcher - Monster Slayer oraz Gwintem.

Z drugiej strony możemy liczyć na szczegóły dotyczące drugiego sezonu „Wiedźmina” oraz prawdopodobnie usłyszymy o animacji „The Witcher: Nightmare of the Wolf”.

Pierwszy pokaz wystartuje dzisiaj o godzinie 19:00, a następny rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę o godzinie 3:00. Wcześniej poznaliśmy cały harmonogram imprezy.

Tagi: cd projekt red Netflix Wiedźmin WitcherCon