Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 18:43
Nowy Wiedźmin nadciąga? WitcherCon zapowiedziany! CD Projekt RED i Netflix szykują się do ogłoszeń
2035V

WitcherCon zapowiedziany! CD Projekt RED i Netflix szykują się do ogłoszeń

CD Projekt RED i Netflix łączą siły. Właśnie zapowiedziano WitcherCon, podczas którego otrzymamy wiele ciekawych informacji dotyczących produkcji wykreowanych w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Poznajcie szczegóły.

Już kilka godzin temu informowaliśmy naszą społeczność o ciekawej dyskusji Wiedźmina od CD Projekt RED i Wiedźmina od platformy Netflix. Jak się okazuje – był to tylko teaser właśnie ujawnionej współpracy. Korporacje szykują WitcherCon, który odbędzie się właśnie 9 lipca 2021 roku.

WitcherCon to globalne święto wszystkiego, co wiedźminskie, które będzie transmitowane na żywo na kanałach Netflixa i CD Projekt RED.

CD Projekt potwierdza, że podczas wydarzenia zobaczymy masę ciekawych informacji dotyczących procesu tworzenia gier o Wiedźminie, wiedźmińskich gadżetów, serialu i anime Netflixa – w tym zobaczymy ekskluzywne materiały zza kulis.

Firmy przygotowują także panele dyskusyjne z twórcami gier wideo i serialu. Gracze i widzowie mogą także liczyć na „omówienie legend, bestiariusza i historii świata Wiedźmina wraz z początkami kontynentu”.

WitcherCon będzie idealnym miejscem do zaprezentowania daty premiery drugiego sezonu „Wiedźmina”, opublikowania daty premiery tej historii, pokazania animowanego „Wieśka” oraz może otrzymamy szczegóły dotyczące next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Firma niestety potwierdziła – nie możemy liczyć na nową przygodę od CDP RED:

Chociaż podczas wydarzenia nie zabraknie informacji, które z pewnością spodobają się fanom, to w trosce o ustanowienie odpowiednich oczekiwań CD PROJEKT RED informuje, że na WitcherConie nie zostanie zapowiedziana nowa gra z serii Wiedźmin.

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało 28 dni, ale CD Projekt podkreśla, że pierwsza transmisja odbędzie się 9 lipca o 19:00, a kolejna 10 lipca o 3:00.

Źródło: Twitter: witchergame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED netlix wiedźmin