Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2021 10:15
Darmowy weekend Free Play Days z 2 grami
672V

Darmowy weekend Free Play Days z 2 grami

Posiadacze Xboksów mogą już korzystać z kolejnego darmowego weekendu Free Play Days. Tym razem do dyspozycji mamy 2 gry.

Niestety tym razem szału nie ma. Darmowy weekend otrzymujemy w Dead by Daylight, które już kilkukrotnie wcześniej było udostępnianie w takiej formie (i jest dosyć leciwe - gra trafiła na Xbox One już w 2017 roku). Drugi tytuł będzie miał pewnie małą grupę zainteresowanych odbiorców. Chodzi bowiem o R.B.I. Baseball 21, tytuł sportowy, który trafił na rynek w marcu 2021 r. Gra stworzona przez MLB AM otrzymała kiepskie noty w recenzjach - na poziomie 4/10. Również użytkownicy Steam nie zostawili na R.B.I. Baseball 21 suchej nitki (tylko 53% pozytywnych opinii posiadaczy gry na Steam).

Gry w darmowym weekendzie Free Play Days:

  • R.B.I. Baseball 21
  • Dead by Daylight

Tradycyjnie, by skorzystać z programu Free Play Days wymagane jest posiadanie aktywnego abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Bawić się będzie można w takiej opcji bez dodatkowych opłat do końca niedzieli 11 lipca. Darmowy weekend został już uruchomiony w przypadku obu gier. Przez najbliższe 3 dni Dead by Daylight można kupić z rabatem 50% - za 73 zł.

Przy okazji przypominam, że w trakcie weekendu można też skorzystać z gratisowej zabawy w kompletnym wydaniu The Crew 2.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/07/08/free-play-days-rbi-baseball-21-and-dead-by-daylight/

Tagi: darmowy darmowy weekend free play days gratis