Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2021 23:32
State of Play - PS5 PS4 Sony
3785V

State of Play nie zawiodło? Zbieramy informacje i oceniamy show

Sony nie zdecydowało się na prezentację swoich gier podczas E3 2021, ale właśnie zakończył się 30-minutowy pokaz, podczas którego zerknęliśmy na między innymi Deathloop. Jak oceniacie wydarzenie? Weźcie udział w ankiecie.

State of Play w ocenie redakcji PPE.pl

Roger: State of Play był zapowiadany jako mniejszy pokaz i takim też był. Po raz kolejny więc wyczekiwanie nowych hitów AAA było bez sensu. Mnie osobiście nie porwał jednak dobór gier, dlatego czuje lekki niedosyt. O większości już przecież wiedzieliśmy. Osobiście najbardziej ucieszyły mnie materiały z dwóch gier Segi i data premiery Death Stranding na PS5. No i Moss 2 na PS VR. Jedynka była urocza i na pewno zagram. Niemniej jednak pokaz do obejrzenia i zapomnienia.  
Ocena: 2/6

Wojtek: Nie liczyłem na wiele i w zasadzie... Sony nie zaskoczyło. Death Stranding zapowiada się naprawdę świetnie (choć nadal nie potwierdzono, ile będzie kosztować przejście na PS5), Deathloop widziałem na dużym pokazie w zeszłym miesiącu i od tego czasu czekam, a reszta? Na pewno zagram w Tribes od Midgard, Sifu prezentuje się nieźle (szkoda tego opóźnienia), a Hunter's Arena pewnie zainteresuje fanów Battle Royale... Szkoda jednak, że nadal musimy czekać na największe killery od Sony.

Ocena: 3/6

Mateusz: Nie liczyłem na nic ciekawego i się nie zawiodłem. Przy nieurzekających żadnym aspektem rozgrywki niskobudżetowych tytułach przeglądałem media społecznościowe, więc nie mogę powiedzieć, że jest to czas stracony. Nie zabrakło indyków no i oczywiście Deathloop, który kompletnie mnie nie interesuje - najnowszy gameplay tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu, więc ocena nie może być inna niż: ocena 2/6

 Jak oceniacie dzisiejsze show Sony? Zapraszamy do wyrażania opinii w komentarzach oraz brania udziału w ankiecie.

State of Play – zbiór informacji:

Tagi: PlayStation 4 PlayStation 5 ps4 ps5 Sony state of play