Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2021 20:09
Cover Battlefield 2042
1489V

Battlefield 2042 otrzyma „list miłosny dla fanów”. Znamy pierwsze klasyczne mapy powracające do gry

DICE zaoferuje graczom dodatkowy tryb w Battlefield 2042, który pozwoli graczom wskoczyć na najbardziej znane, klasyczne lokacje. Za wariant rozgrywki odpowiada zespół z Los Angeles – Ripple Effect Studios.

W połowie czerwca Tom Henderson zapowiedział, że DICE zamierza zaoferować „list miłosny dla fanów” serii Battlefield i jeden z trybów będzie zawierał klasyczne mapy oraz bronie. Na dzisiejszym pokazie EA potwierdzono, że faktycznie taki wariant rozgrywki powstaje i tak jak wspominał informator – pracuje nad nim zespół z Los Angeles.

Tom Henderson podkreślił, że za dodatkowy tryb odpowiada DICE LA, jednak jak wiadomo w tym tygodniu zespół został przemianowany na Ripple Effect Studios.

Na wydarzeniu Christian Glass ujawnił, że nowy wariant rozgrywki w Battlefield 2042 zapewni graczom „niektóre z ulubionych map fanów”, ale aktualnie deweloperzy nie byli gotowi na przedstawienie materiałów czy też ujawnienie konkretnych lokacji.

Takich oporów nie ma insider, który postanowił wspomnieć, że w Battlefield 2042 ma pojawić się między innymi Metro, Locker, Wake Island, Siege of Shanghai, Arica Harbor czy też Caspian Border.

Pełen pokaz Battlefield 2042 odbędzie się pod koniec miesiąca na finale EA Play Live 2021.

Tagi: Battlefield 2042 DICE Electronic Arts