Twórcy Battlefielda i Apex Legends opowiedzą o przyszłości gatunku FPS. Oglądajcie z nami pokaz EA Play Live

Gry
994V
Twórcy Battlefielda i Apex Legends opowiedzą o przyszłości gatunku FPS. Oglądajcie z nami  pokaz EA Play Live
Wojciech Gruszczyk | 08.07.2021, 18:05

Electronic Arts pod koniec miesiąca zaprezentuje szereg gier przygotowywanych przez wewnętrzne studia, ale dzisiaj odbędzie się pierwszy EA Play Live Spotlight. Na spotkaniu przedstawiciele DICE i Respawn będą mówić o „przyszłości gatunku FPS”.

Electronic Arts potwierdziło wielkie plany na najbliższe dni. Firma systematycznie będzie spotykać się z fanami, a podczas specjalnych wydarzeń zainteresowani usłyszą o nowych projektach rozwijanych przez studia amerykańskiej korporacji.

Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy EA Play Live Spotlight, podczas którego między innymi założyciel Respawn Entertainment, Vince Zampella i Oskar Gabrielson, General Manager w DICE będą rozmawiać na temat „przyszłości gatunku FPS”. Jak wiadomo Elektronicy posiadają w swoich szeregach wielu utalentowanych deweloperów, którzy posiadają wielkie doświadczenie w pierwszoosobowych strzelankach.

Na wydarzeniu pojawią się także Christian Grass (General Manager w Ripple Effect Studios), Chad Grenier (Game Director Apex Legends) oraz Stella Chung z IGN i podczas wydarzenia zainteresowani będą dyskutować na temat „nowości w Battlefield 2042 i Apex Legends”. Przedstawiciele Electronic Arts przygotują graczy na wielki pokaz EA Play Live, który odbędzie się pod koniec miesiąca.

Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Źródło: Informacja prasowa: Monday_PR

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper