Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2021 10:24
„Resident Evil: Infinite Darkness” („Resident Evil: Wieczny mrok” w Polsce) - na Netflix
1911V

Resident Evil: Wieczny mrok już dostępny na Netflixie. Capcom potwierdza wynik Resident Evil Village

Capcom może dzisiaj świętować premierę nowej produkcji dostępnej wyłącznie na Netlfixie. Jednocześnie studio potwierdziło najnowsze rezultaty debiutującego w maju Resident Evil Village, który cieszy się dużą popularnością. Sprawdźcie szczegóły.

Od dzisiaj wszyscy widzowie platformy Netflix mogą zapoznać się z „Resident Evil: Infinite Darkness” („Resident Evil: Wieczny mrok” w Polsce) – historia została podzielona na cztery odcinki, które trwają średnio 26-28 minut. Serial animowany nie należy do najbardziej rozbudowanych, jednak patrząc na popularność IP Capcomu, na pewno znajdą się chętni do sprawdzenia produkcji. Wczoraj światło dzienne ujrzały pierwsze recenzje opowieści.

W nawiązaniu do debiutu Japończycy przygotowali jeszcze jedną dobrą wiadomość. Potwierdzono, że od 7 maja Resident Evil Village został sprzedany w ilości ponad 4,5 mln egzemplarzy. Jest to bardzo dobry wynik dla serii – wcześniejsze zapowiedzi i publikowane materiały tak mocno nakręcały zainteresowanie horrorem, że producent i wydawca mówił o rekordowo szybkiej sprzedaży.

Marka Resident Evil rozwija się i jest prezentowana coraz szerszemu gronu odbiorców, a Capcom i Netflix nie zwalniają, by promować klimatyczne historie. Wiemy, że powstaje już fabularny dodatek do Resident Evil Village, a na platformie streamingowej zadebiutuje film rozwijający uniwersum. W zeszłym miesiącu przedstawiono aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów.

Źródło: Twitter: RE_Games, BIO_OFFICIAL

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Village Resident Evil: Wieczny mrok