Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2021 13:31
cyberpunk 2077 największa aktualizacja w historii
11920V

Cyberpunk 2077 z „największą aktualizacją”. CD Projekt RED komentuje [Aktualizacja #1]

CD Projekt RED może wkrótce przedstawić „największą aktualizację” do Cyberpunka 2077. By nieco zwiększyć zainteresowanie pozycją, stworzono reklamę – jednak spot został opublikowany w mediach społecznościowych przed czasem.

CD Projekt RED szykuje się do opublikowania nowości do Cyberpunka 2077. Pliki są reklamowane wymownym stwierdzeniem o „największej aktualizacji”, co więcej, studio podkreśla, że następna zawartość zostanie opublikowana w przyszłości.

Prawdopodobnie mamy do czynienia z promocją patcha 1.3, który może zostać opublikowany z pierwszą darmową zawartością – niezdradzająca zbyt wielu szczegółów reklama znalazła się na Instagramie oraz na YouTubie.

W ostatnich tygodniach Cyberpunk 2077 powrócił na PlayStation Store, więc niewątpliwie jest to niezwykle dogodny moment, by nieco rozbudować pozycję poprzez zaproponowanie graczom nowej, oczekiwanej zawartości i naprawę dalszych niedogodności pojawiających się w grze.

Możemy podejrzewać, że jeszcze dzisiaj doczekamy się stosownego ogłoszenia, a pakiet plików zostanie udostępniony do ściągnięcia, gdyż Tyler McVicker potwierdził nowości w bazie danych Steam. Pozostaje tylko czekać na wiadomość od polskiego studia.

[Aktualizacja #1]

CD Projekt RED podesłał do naszej redakcji krótkie oświadczenie, w którym zaznaczył, że opublikowany materiał miał przypomnieć o aktualizacji 1.2 oraz o dostępności Cyberpunka 2077:

„To była krótka kampania marketingowa przypominająca o aktualizacji 1.2 oraz o tym, że Cyberpunk 2077 jest dostępny w sklepach cyfrowych dla graczy PC, Xbox i PlayStation. Informacje o wszelkich przyszłych aktualizacjach zostaną opublikowane w odpowiednim czasie za pośrednictwem naszych oficjalnych kanałów”.

Źródło: Twitter: Onion00048, Tyler_McV

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077