Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2021 17:18
Gran Turismo Sport Toyota GR 86 '21 (N200)
2713V

Gran Turismo Sport otrzymuje nową zawartość. Sony prezentuje lipcową aktualizację

Polyphony Digital nie zapomina o Gran Turismo Sport. Twórcy zapowiedzieli nowości, które zostaną opublikowane już jutro. Gracze zapoznają się z kolejnym samochodem – dzisiaj otrzymaliśmy screeny oraz zwiastun prezentujący darmową aktualizację.

Polyphony Digital nie skupia się już na wielkiej promocji Gran Turismo Sport, ponieważ deweloperzy opracowują kolejną część serii, która w przyszłym roku przyjedzie na PlayStation 5 i PlayStation 4. Tytuł powinniśmy zobaczyć na kolejnym wydarzeniu Sony, ale przynajmniej aktualnie – show nie zostało zapowiedziane.

Jeśli jednak spędzacie wolny czas na serwerach Gran Turismo Sport, to już jutro pobierzecie najnowszą paczkę zawartości, w której znalazła się Toyota GR 86 '21 (N200). Samochód został zapowiedziany następującymi słowami:

„Większy silnik, ale zbudowany według tej samej koncepcji. Dodano japoński lekki samochód sportowy z silnikiem z przodu i napędem na tylną oś”.

Nie możemy w tym wypadku mówić o gigantycznych nowościach, ale jak wiadomo Polyphony Digital przez miesiące wspierało pozycję oferując graczom nowe trasy oraz samochody. Deweloperzy dosłownie na ostatniej prostej skupili się na rozwoju nowej odsłony, więc teraz debiutują wyłącznie małe aktualizacje.

Gracie jeszcze w Gran Turismo Sport? Sprawdźcie zwiastun oraz zerknijcie na screeny pokazujące Toyotę.

Źródło: Informacja prasowa: Polyphony Digital

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment