Nintendo Switch OLED nie jest dla każdego. Menadżer Nintendo zachęca do zatrzymania starego modelu konsoli

Gry
2384V
Nintendo Switch OLED nie jest dla każdego. Menadżer Nintendo zachęca do zatrzymania starego modelu konsoli
Wojciech Gruszczyk | 07.07.2021, 14:40

Nintendo zdaje sobie doskonale sprawę, że Nintendo Switch OLED nie jest urządzeniem dla każdego. Firma nie zamierza specjalnie zachęcać do wymiany sprzętu graczy, którzy posiadają wcześniej wydane egzemplarze urządzenia.

Nintendo ujawniło wczoraj Nintendo Switch OLED, a dzisiaj nawet poznaliśmy polską cenę urządzenia. Sprzęt może nadwyrężyć budżety niektórych graczy, ale jak się okazuje – Big N zdaje sobie sprawę, że nie każdy będzie zainteresowany sprzętem.

Dalsza część tekstu pod wideo

JC Rodrigo, menadżer marketingu produktu w Nintendo, opublikował na Twitterze wiadomość dotyczącą zapowiedzi Nintendo Switcha OLED. Gdy jeden z jego obserwatorów zapytał, czy jest to wyłącznie ulepszenie ekranu – przedstawiciel japońskiej firmy potwierdził i następnie dodał, że jeśli graczy nie interesuje ulepszony wyświetlacz, to powinni zatrzymać posiadaną wersje konsoli.

Wiele na to wskazuje, że Nintendo nie będzie na siłę przekonywać fanów o nowej jakości Nintendo Switcha OLED. Urządzenia ma zapewnić lepszy obraz, ale jeśli jesteście fanami rozgrywki na dużym ekranie – w tym wypadku nie znajdziecie tutaj nic nowego.

Debiut Nintendo Switcha OLED zaplanowano na październik, więc w najbliższych tygodniach powinniśmy spojrzeć na konkretne porównania ekranów.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/stick-with-the-current-switch-if-you-dont-care-about-the-oled-screen-says-nintendo-marketeer/

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper