Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2021 20:15
Nacon Revolution X
810V

Nacon Revolution X zapowiedziany. Firma opracowuje szereg urządzeń dla XSX|S i PS5

Nacon właśnie zaprezentował nowy kontroler do Xboksów Series X|S, Xboksa One i PC. Nacon Revolution X ma wykorzystać doświadczenie studia i zaproponować graczom rozgrywkę na najwyższym poziomie. Firma potwierdziła także urządzenia dla PS5.

Nacon Revolution X to najnowszy kontroler dla Xboksów Series X|S, Xboksa One oraz PC, który został zapowiedziany jako urządzenie „premium”. Sprzęt najwidoczniej otrzyma cztery wbudowane profile, możliwość wykorzystania dodatkowych przycisków oraz trzeba zauważyć, że cała bryła została w ciekawy sposób wyprofilowana.

Nacon Revolution X podobnie jak Nacon Pro Compact (tutaj recenzja) otrzyma wsparcie Dolby Atmos, więc podłączając headset do kontrolera będziemy mogli doświadczać ulepszonego dźwięku. Pad będzie dostępny jesienią 2021 roku – firma obiecuje „nowy standard w zakresie wydajności”.

Nacon potwierdził także przygotowanie specjalnych wersji znanych sprzętów, które jednak będę teraz w pełni kompatybilne z PlayStation 5 – na liście pojawił się Nacon Daija. Arcade Stick nie tylko otrzyma białe wykończenie, ale teraz zainteresowani za jego pomocą wykonają masę combosów w grach stworzonych z myślą o PS5.

Tak prezentuje się sprzęt do PS5:

Nacon PS5 - 1

Nacon PS5 - 2

Nacon PS5 - 3

Nacon PS5 - 4

Tagi: Nacon nacon connect Nacon Revolution X