Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2021 17:10
The King of Fighters XV
341V

The King of Fighters XV nie tylko na PS5 i PS4! Znamy wstępną datę premiery

Sympatycy serii The King of Fighters nie muszą się martwić, że produkcja będzie dostępna wyłącznie na dwóch urządzeniach. Właśnie otrzymaliśmy szczegóły premiery i tytuł zmierza również na sprzęty Microsoftu oraz PC. Poznajcie informacje.

SNK właśnie potwierdziło nawiązanie współpracy z Koch Media, dzięki której na rynku pojawi się The King of Fighters XV. Sytuacja jest bardzo interesująca, ponieważ tytuł był dotychczas prezentowany jako gra zmierzająca wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4. Teraz możemy potwierdzić, że bijatyka będzie również dostępna na Xboksach Series X|S i PC.

Premiera została zaplanowana na pierwszy kwartał 2022 roku, więc w następnych miesiącach powinniśmy spojrzeć jeszcze na kilka fragmentów rozgrywki, które przygotują zainteresowanych na zbliżający się debiut.

Stephan Schmidt, Director of Global Partner Publishing w Koch Media, skomentował zapowiedź następującymi słowami:

„Cieszy nas, że ponownie możemy współpracować z SNK i wspierać ich poprzez naszą sieć lokalnych biur wydawniczych na całym świecie. Praca nad tak legendarną serią bijatyk jest szczególnie ekscytująca. Jestem przekonany, że możemy wspólnie osiągnąć wspaniałe rzeczy, jeśli chodzi o cyfrowe i fizyczne wydanie tego tytułu. ”

Kilka słów dodał Yasuyuki Oda, Chief Producer The King of Fighters w SNK Corporation:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z ponownej współpracy z naszym zagranicznym partnerem wydawniczym Koch Media. Wierzę, że dzięki globalnej sieci dystrybucji Koch Media, możemy osiągnąć fantastyczne wyniki, dystrybuując The King of Fighters wśród fanów gier na całym świecie ”

Warto przypomnieć, że w zeszłym miesiącu opóźniono premierę The King of Fighters XV, a wcześniej zaprezentowano pierwsze ujęcia z rozgrywki.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: SNK SNK Corporation The King of Fighters XV