Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.07.2021 09:58
Returnal z ulepszeniami i poprawkami. Zmiany w patchu 1.4.1
1366V

Returnal z ulepszeniami i poprawkami. Zmiany w patchu 1.4.1

Świetne Returnal dzisiaj doczeka się kolejnego patcha. Sprawdźmy, co tym razem poprawiło studio Housemarque w exlusivie na PS5.

Posiadacze Returnal od dzisiaj będą mogli pobierać patch 1.4.1. Tym razem aktualizacja skupiona jest na naprawie kilku błędów zgłaszanych przez graczy na PS5 - chodzi m.in. o wciąż psujące się save'y w rzadkich przypadkach. Bonusowo pliki umożliwiają łatwiejsze zdobycie platynowego trofeum w związku z modyfikacjami dotyczącymi powtarzania końcowej fazy przygody (w ten sposób można teraz wrócić do zakończenia gry i zdobyć brakujące trofea, które ominęliśmy).

Patch 1.4.1 - modyfikacje w Returnal

  • Platyna. Trofea "Atropian Survival", "Welcome Home" i "Sins of the Mother" można teraz odblokować przez powtarzanie zakończenia Aktu 3.
  • Codzienne wyzwania: poprawiono rzadki przypadek, gdy nie działały codziennie wyzwania w Fractured Wastes.
  • Codzienne wyzwania: poprawiono przypadki, gdy błędnie pojawiały się łupy.
  • Poprawiono błąd powodujący psucie się save'ów w rzadkich przypadkach.
  • Naprawiono błąd wizualny przy skanowaniu nowych przedmiotów.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Sony niedawno kupiło studio Housemarque. Główne osoby odpowiedzialne za sukces ekipy odpowiedzialnej za takie hity jak Super Stardust Delta, Resogun czy Alienation nie kryły swego zadowolenia z takiego obrotu spraw. Z zastrzykiem finansowym Housemarque będzie mogło teraz podejmować się ambitniejszych wyzwań i tworzyć większe projekty.

Źródło: https://attackofthefanboy.com/guides/returnal-update-1-4-1-patch-notes-ps5/

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment