Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.07.2021 18:12
Total War: WARHAMMER II The Silence And The Fury
772V

Total War: WARHAMMER II. Poznaliśmy datę premiery dodatku The Silence And The Fury

Po niemalże czterech latach od pierwotnej premiery Creative Assembly w końcu zamierza zakończyć wsparcie Total War: Warhammer II, by w pełnej sile ruszyć prace nad trzecią odsłoną marki. Poznajcie datę premiery finałowego DLC.

Total War: Warhammer II ukazało się na rynku pod koniec września 2017 roku i przez cały ten okres otrzymał już 19 mniejszych i większych rozszerzeń dodających nowe tereny, rasy oraz jednostki bojowe.

Zanim jednak otrzymamy możliwość zagrania w Total War: Warhammer III, Creative Assembly postanowiło podzielić się z nami jeszcze jednym płatnym oraz jednym darmowym DLC. Już 14 lipca, czyli za nieco ponad tydzień, na rynku pojawi się The Silence And The Fury (dostępne w cenie 36,89 zł) oraz darmowy Thorek Ironbrow.

Płatny z pakietów wprowadza dwóch legendarnych lordów dla jaszczuroludzi oraz zwierzoludzi. Każdy z nich przewodzi własnej frakcji i wnosi do gry nowe postacie, jednostki, wyjątkowe mechaniki rozgrywki oraz cele fabularne, darmowy zaś dodatkowego lorda zwanego Thorek Żelażna brew.

Po tym jak DLC ukażą się na rynku, brytyjskie studio zamierza zakończyć wsparcie do gry, wydając jedynie najbardziej potrzebne łatki naprawiające błędy.

Tagi: Creative Assembly Sega Total War: Warhammer II