Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.07.2021 11:30
Xbox Game Pass pięć gier
5774V

Xbox Game Pass straci kolejne gry. Pięć tytułów opuści niedługo popularną usługę

Aż pięć nowych gier wypadnie niedługo z Game Passa - to część polityki, którą Xbox prowadzi od samego początku. Gdy bowiem jakieś gry wskakują, inne muszą wylecieć.

Lipiec może być dla posiadaczy usługi Game Pass na Xboksach i PC bardzo gorący. Pod koniec czerwca pojawiła się gra-niespodzianka, której wcześniej nie zapowiadano, a już teraz znamy dwa pierwsze tytuły, które zadebiutują w bibliotece jeszcze w lipcu! Wszystkie to bardzo ciekawe pozycje, a już teraz możemy mieć pewność, że to nie koniec ofensywy Xboksa - zaledwie się rozkręcają.

Jak to jednak bywa w przypadku Game Passa - gdy pewne projekty pojawiają się w bibliotece, inne muszą z niej wylecieć. Jeśli wejdziemy teraz na oficjalną stronę usługi, w zakładce "Leaving Soon" zobaczymy aż 5 gier, które się tam pojawiły. Niewątpliwym plusem jest fakt, iż nie możemy mówić tu o naprawdę mocnych tudzież świeżych pozycjach. Niemniej, zawsze warto je sprawdzić jak najszybciej, jeśli mieliście to w planach.

Xbox Game Pass - 5 gier na wylocie:

  • CrossCode (Xbox & PC)
  • EA Sports UFC (Xbox)
  • EA Sports UFC 2 (Xbox)
  • Endless Space 2: Deluxe Edition (PC)
  • Downwell (PC)

Jak więc wspomniałem, jeśli zamierzaliście pograć w któryś z powyższych, lepiej się spieszcie. Nie mamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale według przypisu na stronie - znikną one w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Będziecie coś nadrabiać, czy to raczej gry nie dla Was?

Źródło: https://gamerant.com/xbox-game-pass-leaving-july-2021/

Tagi: Game Pass gry Microsoft pc Xbox XGP XO XSX