Xbox Game Pass rozpoczyna ofensywę. Microsoft w lipcu zaoferuje 2 gry w dniach premier

Gry
4125V
Xbox Game Pass rozpoczyna ofensywę. Microsoft w lipcu zaoferuje 2 gry w dniach premier
Wojciech Gruszczyk | 29.06.2021, 07:35

Microsoft na Xbox & Bethesda Games Showcase potwierdził wielkie plany dotyczące rozbudowania Xbox Game Pass przez gry na premierę. Firma chce systematycznie do końca roku oferować mocne tytuły w katalogu usługi i już w lipcu klienci zagrają w dwa tytuły, które zadebiutują w ramach katalogu XGP.

Microsoft w ostatnich dniach został oskarżony o płacenie za reklamę Xbox Game Pass, ale gracze bardzo dobrze pokazali, że akurat tej usługi nie trzeba promować przez płatne posty, ponieważ fani marki Xbox chętnie chwalą propozycję, dzięki której w niskiej cenie mogą zagrać w wiele ciekawych gier.

Dalsza część tekstu pod wideo

Amerykański producent w ostatnich dniach przedstawił produkcje przygotowane na najbliższe dni, ale możemy mieć pewność, że w następnych dniach rozpocznie się zapowiadana ofensywa. Na Xbox & Bethesda Games Showcase firma obiecała systematyczne oferowanie tytułów na premierę i już w lipcu otrzymamy dwa tytuły:

W międzyczasie pojawią się kolejne pozycje, które będą miały trafić w gust szerokiego grona odbiorców, ale w końcu zacznie się ekscytujący czas dla klientów Xbox Game Pass.

Jak wiadomo w sierpniu w ramach usługi zagramy w Hades oraz Twelve Minutes, a we wrześniu klienci zapoznają się z Aragami 2 oraz Sable – wszystkie produkcje będą dostępne w usłudze od premiery. To jednak tylko początek pozycji, które trafią w następnych tygodniach do Xbox Game Pass.

Źródło: https://www.somosxbox.com/estos-son-algunos-de-los-nuevos-juegos-que-llegaran-a-xbox-game-pass-en-julio-2021/905530

Komentarze (114)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper