Ubisoft Montpellier pracuje nad Beyond Good and Evil 2 oraz niezapowiedzianym tytułem

News
835V
Ubisoft Montpellier pracuje nad Beyond Good and Evil 2 oraz niezapowiedzianym tytułem
Kajetan Węsierski | 03.07.2021, 10:30

Ubisoft nie zwalnia tempa i wygląda na to, że sporo rzeczy, o których nie wiemy, dzieje się za kulisami. Zdradziło to interesujące ogłoszenie o pracę.

to tytuł, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Tytuł jest niezwykle wyczekiwany i bacznie obserwowany przez wyczekujących fanów - zwłaszcza po przejściu na emeryturę Michela Ancela. I choć co jakiś czas pojawiają się nowe doniesienia, to te ostatnie sugerowały, iż gra znajduje się obecnie w "bardzo, bardzo wczesnej fazie rozwoju".

Wiele wskazuje jednak na to, ze rzeczywiście cały czas coś się dzieje. Zdradzają to nowe ogłoszenia o prace, które można znaleźć na stronie Ubisoft Montpellier. Większość z nich dotyczy właśnie tego tytułu i właściwie trudno się temu dziwić - od dawna wiemy, że francuska ekipa pracuje nad dowiezieniem prequela kultowej odsłony z 2003 roku. Warto jednak odnotować, że to nie wszystko.

Jedno z ogłoszeń przykuło szczególną uwagę fanów, albowiem wspomniano w nim, że poszukiwany jest Community Developer właśnie do Beyond Good & Evil 2, ale również niezapowiedzianego dotychczas projektu! Niestety nie dostaliśmy żadnych szczegółów i prawdopodobnie jest to odległa melodia przyszłości. Nie sądzę, abyśmy mogli dostać jakąkolwiek zapowiedź przed przybliżeniem premiery wyczekiwanego prequela.

Źródło: https://segmentnext.com/2021/07/02/ubisoft-montpellier-unannounced-game/

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper