Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 18:57
Małpa z Beyond Good & Evil 2
865V

Beyond Good & Evil 2 ma znajdować się w „bardzo, bardzo wczesnej fazie rozwoju”

Nie możemy liczyć na szybką premierę Beyond Good & Evil 2. Według najnowszych informacji Ubisoft nie prezentuje gry, ponieważ deweloperzy nadal potrzebują kilku lat, by zakończyć projektowanie oczekiwanej przygody.

Beyond Good & Evil 2 został zaprezentowany na E3 2018, ale nie oznacza to, że produkcja znajduje się na ostatniej prostej i możemy liczyć na szybką premierę. Sytuację gry skomentował Jason Schreier, który podczas ostatniego podcastu postanowił wytłumaczyć sytuację produkcji.

Zdaniem dziennikarza Bloomberga, Beyond Good & Evil 2 wciąż znajduje się w „bardzo, bardzo wczesnej fazie rozwoju” i w najbliższym czasie nie możemy liczyć na konkretne materiały z gry.

Jak wiadomo zespół odpowiedzialny za Beyond Good & Evil 2 opracowywał zupełnie nową technologię do przygody, ale w zeszłym roku z branży odszedł Michel Ancel, który opiekował się projektem. Bardzo możliwe, że nowe kierownictwo zdecydowało się na istotne zmiany w projekcie i z tego powodu musimy czekać na lepsze czasy dla tego IP.

Możemy oczywiście śmiało założyć, że Beyond Good & Evil 2 będzie już dostępny wyłącznie na konsolach aktualnej generacji oraz PC... Choć patrząc na ambitne plany deweloperów – raczej nikt nie powinien liczyć na debiut gry na PS4 i XOne.

Źródło: https://www.psu.com/news/beyond-good-evil-2-is-reportedly-still-in-very-very-early-development/

Tagi: Beyond Good Beyond Good & Evil 2 Ubisoft Wild Sheep Studio