Beyond Good & Evil 2 ma znajdować się w „bardzo, bardzo wczesnej fazie rozwoju”

Plotka
1096V
Beyond Good & Evil 2 ma znajdować się w „bardzo, bardzo wczesnej fazie rozwoju”
Wojciech Gruszczyk | 10.06.2021, 18:57

Nie możemy liczyć na szybką premierę Beyond Good & Evil 2. Według najnowszych informacji Ubisoft nie prezentuje gry, ponieważ deweloperzy nadal potrzebują kilku lat, by zakończyć projektowanie oczekiwanej przygody.

został zaprezentowany na E3 2018, ale nie oznacza to, że produkcja znajduje się na ostatniej prostej i możemy liczyć na szybką premierę. Sytuację gry skomentował Jason Schreier, który podczas ostatniego podcastu postanowił wytłumaczyć sytuację produkcji.

Zdaniem dziennikarza Bloomberga, Beyond Good & Evil 2 wciąż znajduje się w „bardzo, bardzo wczesnej fazie rozwoju” i w najbliższym czasie nie możemy liczyć na konkretne materiały z gry.

Jak wiadomo zespół odpowiedzialny za Beyond Good & Evil 2 opracowywał zupełnie nową technologię do przygody, ale w zeszłym roku z branży odszedł Michel Ancel, który opiekował się projektem. Bardzo możliwe, że nowe kierownictwo zdecydowało się na istotne zmiany w projekcie i z tego powodu musimy czekać na lepsze czasy dla tego IP.

Możemy oczywiście śmiało założyć, że Beyond Good & Evil 2 będzie już dostępny wyłącznie na konsolach aktualnej generacji oraz PC... Choć patrząc na ambitne plany deweloperów – raczej nikt nie powinien liczyć na debiut gry na PS4 i XOne.

Źródło: https://www.psu.com/news/beyond-good-evil-2-is-reportedly-still-in-very-very-early-development/

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper