Blightbound z datą premiery na konsolach i PC. Gra w stylu Dragon's Crown z lokalnym multiplayerem dla 3 osób

News
762V
Blightbound z datą premiery na konsolach i PC. Gra w stylu Dragon's Crown z lokalnym multiplayerem dla 3 osób
Bartosz Dawidowski | 02.07.2021, 11:55

Dla fanów gier w stylu wspaniałego Dragon's Crown szykuje się ogromna atrakcja. Jeszcze w lipcu na rynku zadebiutuje Blightbound.

Blightbound w lipcu opuści fazę Wczesnego Dostępu. Deweloperzy właśnie przedstawili zwiastun z datą premiery produkcji. Tytuł trafi do sprzedaży w pełnej formie już 27 lipca 2021 r.

Gameplay z Blightbound przypomina rozwiązania znane z fuzji chodzonych bijatyk i RPG-ów Akcji, takich jak Dragon's Crown. W grze łączymy się w grupy 3 graczy (multiplayer lokalny lub online), walcząc z całymi hordami potworów w kolejnych poziomach.

Jak zwykle w przypadku gier tego typu każdy bohater dysponuje innymi, uzupełniającymi się, zdolnościami. Do dyspozycji mamy stawiającego na fizyczne ataki wojownika, zwinnego skrytobójcę/łotrzyka i wreszcie maga, dysponującego atakami dystansowymi. W takiej ekipiue zmierzymy się z wieloma szeregowymi przeciwnikami i potężnymi bossami.

Blightbound w wersji Early Access otrzymywało na Steam całkiem przyzwoite oceny (średnia 71%), więc można się spodziewać mocnego gameplayu. Czekamy na premierę.

Źródło: własne

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper