Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2021 21:48
Star Wars: The Old Republic Legacy of the Sith
2781V

Star Wars: The Old Republic Legacy of the Sith zapowiedziane. BioWare rozwija wielką grę

BioWare właśnie potwierdziło kolejny dodatek do Star Wars: The Old Republic. Twórcy opracowują Legacy of the Sith i za pomocą tego rozszerzenia chcą uczcić 10-lecie produkcji. Poznajcie szczegóły na temat nadciągającej przygody.

BioWare potwierdziło dzisiaj, że nie zamierza pokazać oczekiwanych gier na EA Play Live, ale jak się okazuje – deweloperzy nie próżnują. Właśnie potwierdzono, że z okazji zbliżających się 10. urodzin Star Wars: The Old Republic, twórcy opracowują Legacy of the Sith.

Dodatek ma zapoczątkować zupełnie nową erę dla uznanego MMORPG, ponieważ twórcy zapewnią kontynuację dynamicznej fabuły Gwiezdnych Wojen, w której gracze zostaną wysłani z militarną misją zabezpieczenia newralgicznej planety dla ich frakcji”.

„W trakcie misji odkryją ostateczny plan renegata Sithów – Darth Malgusa. Rozszerzenie wprowadzi także nowe rozwiązanie związane z systemami walki, które poszerzy możliwości gracza i wprowadzi wiele funkcji poprawiających rozgrywkę”.

BioWare zamierza kontynuować rozwój gry w 2022 roku i autorzy zapowiedzieli nową zawartość, kolejne wydarzenia czy też następne aktualizacje. Punktem kulminacyjnym jest oczywiście wspomniany Legacy of the Sith, czyli dodatek, który pozwoli graczom między innymi podążyć na planetę Manaan – wszystko w pogoni za Darth Malugsem. Rozszerzenie zwiększy maksymalny poziom (teraz max to będzie 80 lvl), a dodatkowo w grze pojawią się nowe misje kooperacyjne.

„Najnowszy dodatek wprowadzi do gry Style Walki, które rozbudują osobiste doświadczenia z Gwiezdnychi Wojen. Pozwolą graczom spełnić swoje fantazje związane z odległą galaktyką przez umożliwienie niezależnego wyboru historii jednej z klas w połączeniu z umiejętnościami z innych, powiązanych technologicznie lub mocą klas. Obecni, powracający i nowi gracze mogą spodziewać się ułatwień przy tworzeniu nowych bohaterów z Gwiezdnych Wojen przez przebudowany system tworzenia postaci. Ponadto, aktualizacje dotyczące ekwipunku i wyposażenia, a także ujednolicony design bohaterów wzbogacą doświadczenia ze Starej Republiki dla wszystkich graczy”.

To oczywiście dopiero początek informacji, ale więcej szczegółów na temat Star Wars: The Old Republic Legacy of the Sith otrzymamy już wkrótce.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Tagi: BioWare Electronic Arts Star Wars: The Old Republic