Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2021 17:14
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms
3623V

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms na pierwszym zwiastunie! Zobaczcie historię

Już dzisiaj możemy zapoznać się z pierwszym zwiastunem „Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms”. Animowana opowieść zadebiutuje już wkrótce, więc dzisiaj oglądamy materiał prezentujący widowisko.

„Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms” zostało zapowiedziane w zeszłym miesiącu, ale Warner Bros. dopiero rozpoczęło konkretną promocję i dzisiaj możemy spojrzeć na pełny zwiastun nowej historii. Twórcy ponownie stawiają na animacje, która ma zaoferować fanom uniwersum ciekawą historię.

Akcja „Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms” została umiejscowiona tuż po „wybuchowym finale” „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge”, czyli widzowie mogą liczyć na kontynuację znanych wydarzeń. Warner Bros. podkreśla, że ubiegłoroczna opowieść to „kinowy przebój”, więc najwidoczniej firma jest zadowolona z wyniku animowanej przygody.

Wytwórnia podkreśla, że tym razem bohaterowie muszą wziąć udział w wielkim turnieju:

„W Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms, nasza drużyna bohaterów zostaje otoczona przez wrogie siły Shao Kahna - zmuszając Raidena i jego grupę wojowników do zawarcia umowy, aby wziąć udział w ostatecznym turnieju Mortal Kombat, który zadecyduje o losach królestw. Teraz nasi bohaterowie muszą udać się do Outworld, aby obronić Earthrealm, a jednocześnie Scorpion musi odnaleźć starożytne Kamidogu, zanim zostanie ono użyte do wskrzeszenia Jedynej Istoty - co oznaczałoby pewną zagładę wszystkich rzeczy we wszechświecie. Czasu jest mało, a stawka jest wysoka w tej pełnej akcji kontynuacji podróży Mortal Kombat”.

Debiut „Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms” odbędzie się 31 sierpnia 2021 roku, ale nie możemy w tym wypadku liczyć na kinową premierę. Film trafi od razu do cyfrowej dystrybucji oraz Blu-ray i 4K Ultra HD Blu-ray (Combo Pack).

Przeczytajcie naszą recenzję „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: mortal kombat Mortal Kombat Legends Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms