Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2021 18:22
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms
2102V

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms oficjalnie! Znamy pierwsze szczegóły

Uniwersum Mortal Kombat zostanie rozbudowane o jeszcze jedną produkcję. Warner Bros. chce rozwijać wyjątkową serię i trwają prace nad „Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms”. Produkcja już wkrótce zostanie udostępniona widzom.

Warner Bros. nie rezygnuje z animowanej serii „Mortal Kombat Legends”. Po sukcesie „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” właśnie potwierdzono kontynuację, która jednak nie skupi się wyłącznie na jednym bohaterze. Jeszcze latem odbędzie się premiera „Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms”.

Za produkcję odpowiada Warner Bros. Animation, które blisko współpracuje z NeatherRealm Studios i Warner Bros. Interactive Entertainment. Produkcją pierwszej historii zajmowali się Ethan Spaulding (reżyser), Jeremy Adams (scenarzysta), Rick Morales i Jim Krieg, (producenci), Sam Register (producent wykonawczy) oraz Ed Boon (konsultant kreatywny) – bardzo możliwe, że właśnie ten zespół zajął się stworzeniem drugiej historii.

W opowieści na pewno pojawią się Johnny Cage, Sonya, Liu Kang, Scorpion, Shang Tsung, Cyrax, Shinnok, Reiko, Raiden, Kintaro, Sektor, Jax, Kitana, Mileena czy też Shao Kahn. Aktualnie twórcy nie ujawnili konkretów dotyczących przygody, ale te powinny nadejść wkrótce.

Przeczytajcie naszą recenzję Mortal Kombat Legends: Scoprion's Revenge.

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/mortal-kombat-legends-battle-of-the-realms-cast-1234968317/

Tagi: mortal kombat Mortal Kombat Legends Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms