Dead Space 4 coraz bliżej. Kolejny sygnał, że powstaje nowa odsłona kultowej marki

Gry
1876V
Dead Space 4 coraz bliżej. Kolejny sygnał, że powstaje nowa odsłona kultowej marki
Bartosz Dawidowski | 01.07.2021, 12:05

Pojawiają się kolejne sygnały, że nadciąga nowa odsłona marki Dead Space po kilku wcześniejszych pogłoskach.

Po tym, jak kilku redaktorów wygadało się, że EA pracuje obecnie nad nowym Dead Space, pojawił się kolejny, ważny sygnał, że coś faktycznie dzieje się w temacie kultowej marki horrorów science fiction.

Jeden z graczy zauważył mały detal na oficjalnym, youtubowym profilu Dead Space. Okazuje się, że zamieniono logo marki z grafiki związanej z Dead Space 3 na nowy, ogólny obrazek, związany z całą serią horrorów sci-fi. Rzecz może sama w sobie nie byłaby specjalnie emocjonująca, gdyby nie fakt, że to pierwsza aktywność na oficjalnym youtubowym koncie Dead Space od 8 lat.

Według pogłosek nad "Dead Space 4" pracuje obecnie studio Motive, odpowiedzialne za Star Wars Squadrons. Redakcja Gematsu twierdzi, że nowa odsłona serii będzie czymś w rodzaju restartu całej marki, a nie sequela, zrywając z wieloma znanymi motywami fabularnymi. Wszystko powinno wyjaśnić się podczas wydarzenia EA Play Live, które odbędzie się 22 lipca 2021 r.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/electronic-arts-confirms-ea-play-live-pre-show-start-time-and-event-host/

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper