Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.06.2021 10:52
Metroid Dread z motywami stealth. Przemykanie między strażnikami na nowym gameplayu
691V

Metroid Dread z motywami stealth. Przemykanie między strażnikami na nowym gameplayu

Jedną z większych niespodzianek na E3 2021 było ujawnienie zupełnie nowej przygody dzielnej Samus. Właśnie otrzymaliśmy świeży kawałek gameplayu z tej produkcji.

Niestety na E3 2021 zabrakło tematu Metroid Prime 4, na co czekały miliony posiadaczy Switchów i fanów tej marki. Wydawca nie zapomniał jednak kompletnie o Samus. Na imprezie pojawiła się pierwsza zajawka Metroid Dread, które zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Na oficjalnej stronie gry właśnie pojawił się nowy filmik z rozgrywką z Metroid Dread. Materiał wideo koncentruje się nie tylko na czystej akcji, ale na możliwościach, jakie zapewnia ciekawy level-design z gry. Liczne przejścia i zakamarki pozwalają na chowanie się i uciekanie przed cybernetycznymi strażnikami. Możemy tutaj dokładnie przyjrzeć się, jak działają "skanery" tych mechanicznych przeciwników.

Nie będziemy musieli długo czekać na premierę Metroid Dread. Gra zasili bibliotekę tytułów dostępnych na Switch już 8 października 2021 r. Po pierwszy zwiastun gry, który pojawił się na E3 2021, odsyłam was tutaj.

Źródło: https://nintendoeverything.com/metroid-dread-report-vol-2-footage/

Tagi: MercurySteam Metroid Metroid Dread Nintendo samus Switch