Iza Łęcka Iza Łęcka 30.06.2021 10:03
The Last Oricru
1538V

The Last Oricru na pełnej prezentacji. Zobaczcie gameplay z next-genowego RPG-a

O powstaniu The Last Oricru informowaliśmy już miesiąc temu - dzisiaj doczekaliśmy się prezentacji pierwszego fragmentu rozzgrywki. Tytuł zmierza wyłącznie na konsole aktualnej generacji oraz PC. 

The Last Oricru to jedna z produkcji zmierzających na rynek dzięki nowej marce wydawniczej Koch Media – Prime Matter. Za produkcję odpowiada czeskie studio GoldKnights, które zaoferuje RPG-a akcji  łączącego magię z technologią. 

Głównym bohaterem historii został Silver, który lata temu rozbił się na tajemniczej planecie Wardenia, a teraz wybudził się z hibernacji. Protagonista będzie musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości:

„Odkryjesz jaki ciężar spoczywa na Silverze, jaka jest jego rola w grze o władzę i jaka tajemnica otacza planetę. Co istotne, twoje wybory mają znaczenie! Jako gracz bezpośrednio wpłyniesz na przebieg historii swoimi decyzjami, a także działaniami”.

Informując po raz pierwszy o pozycji zaprezentowaliśmy wyłącznie kilka screenów, które potwierdzały możliwość rozgrywki w kooperacji, natomiast dzisiaj otrzymaliśmy materiał wideo ukazujący gameplay. Co więcej, film przestawia podstawowe elementy gry i rzuca śmiałków w sam środek krwawej wojny domowej o dominację na Wardenii. 

Autorzy podkreślają, że The Last Oricru stawia na „dynamiczną fabułę i wybory graczy”. Pozycja zadebiutuje na rynku w 2022 roku na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i PC.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: GoldKnights Prime Matter The Last Oricru