Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.06.2021 12:50
Pokemon Unite na gameplayu. Przegląd najważniejszych atrakcji przed premierą na Switch
670V

Pokemon Unite na gameplayu. Przegląd najważniejszych atrakcji przed premierą na Switch

Pokemon Unite doczekało się nowej demonstracji gameplayu. Przyjrzyjmy się, jak nowe "poksy", zmierzające na Nintendo Switch i smartfony, wyglądają w akcji.

Czy MOBA i Pokemony to dobre połączenie? Niedługo się o tym przekonamy, bo na rynek smartfonowy i konsolowy (Switch) zmierza Pokemon Unite. Gra trafi w dystrybucji w formule free-to-play już w lipcu 2021 r. Początkowo tylko na Nintendo Switch, a później - we wrześniu 2021 roku - również na smartfonach z Androidem oraz iOS. W grze stworzonej przez chińską ekipę TiMi Studios głównym trybem zabawy są starcia PvP, w których udział biorą dwie drużyny, każda złożona z 5 graczy (mecze 5 vs 5).

Warto przy okazji przypomnieć, że to nie koniec pokemonowych nowości na Nintendo Switch. W drodze są również Pokemon Brilliant Diamond, Pokemon Shining Pearl oraz chyba najciekawsza nowa propozycja, czyli
Pokemon Legends Arceus. Więcej na temat tego tytułu, który trafi na rynek w 2022 roku i pozwoli na swobodną eksplorację środowiska w rzucie kamery TPP, przeczytacie tutaj.

Źródło: YouTube/Game Informer

Tagi: Pokemon Unite