Pokémon Legends: Arceus to nowa era dla całej serii. Ujawniono Pokemon Brilliant Diamond/Shining Pearl

Gry
3124V
Pokémon Legends: Arceus to nowa era dla całej serii. Ujawniono Pokemon Brilliant Diamond/Shining Pearl
Wojciech Gruszczyk | 26.02.2021, 16:19

The Pokemon Company rozpoczęło dzisiejsze wydarzenie od świetnego materiału, który zaprezentował całą historię Pokemonów. Firma przedstawiła wszystkie gry, gadżety, konsole i dodatki, które debiutowały na rynku, a następnie otrzymaliśmy pokaz nowych produkcji.

The Pokemon Company rozpoczyna wielkie świętowanie 25-lecia marki Pokemon i na dobry początek zobaczyliśmy sentymentalny materiał, który przedstawił całą historię uniwersum. Wiele zmieniło się od premiery pierwszej odsłony, a deweloperzy odpowiedzialni za tę markę przygotowali mnóstwo gier, gadżetów oraz najróżniejszych produktów, które pozwoliły graczom cieszyć się stworkami oraz ich opowieściami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Po rozbudowanym materiale przyszedł czas na konkrety dla graczy. Zobaczyliśmy nowy materiał z New Pokemon Snap, na którym deweloperzy pokazali ładne miejscówki oraz pozwolili spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki – naszym zadaniem w tym tytule będzie zaprezentowanie Pokemonów w ich „naturalnych środowiskach”. Deweloperzy pozwolą nam upiększać przygotowane fotki przez liczne dodatki, a następnie będziemy prezentować zdjęcia w Sieci, by inni fani Pokemonów ocenili nasze prace. New Pokemon Snap zadebiutuje 30 kwietnia.

Twórcy zapowiedzieli również Pokemon Brilliant Diamond/Shining Pearl – na wydarzeniu zobaczyliśmy przyjemny zwiastun składający się z kilku ujęć gry i odświeżone przygody zadebiutują na rynku pod koniec 2021 roku.

The Pokemon Company pokazało również zupełnie nową odsłonę, która według przecieków ma wprowadzić markę w nowy rozdział.  Pokémon Legends Arceus zaprowadzi graczy do dużego, otwartego świata i ponownie zaoferuje zainteresowanym turowe pojedynki. Fani w tym wypadku trafią do średniowiecznego regionu Sinnoh i w trakcie rozgrywki fani mają doświadczać zupełnie nowej interakcji ze stworkami. Za tytuł odpowiada Game Freak.  W Pokémon Legends: Arceus pojawi się następujący starter Rowlet, Cyndaquil i Oshawott, a pozycja ma przedstawić „nowe podstawy” dla całego uniwersum. Pokémon Legends: Arceus trafi na rynek na początku 2022 roku.

Od razu pojawiły się porównania do Zeldy:

Źródło: własne

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper