Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.06.2021 13:10
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Wydawca chwali się ocenami gry, która podzieliła recenzentów
568V

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Wydawca chwali się ocenami gry, która podzieliła recenzentów

Już w sierpniu Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 dorobi się wydania na PS5. Przed tym wydarzeniem CI Games postanowiło przypomnieć nam o swojej produkcji.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 debiutowało na rynku w wersji na PC, PS4, XOne oraz Xbox Series X/S w pierwszych dniach czerwca 2021 roku. CI Games przypomina nam o tej premierze w nowym filmiku.

W materiale wideo cytowane są najwyższe noty, jakie pojawiły się w recenzjach Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. W filmiku nie zabrakło wspomnienia werdyktów redakcji Critical Hit (8/10), Well-Played (8,5/10), Gamesource (9/10), Finger Guns (9/10), Rage Quit (9/10) czy Jeuxvideo (8/10). 

Warto w tym miejscu przypomnieć, że nie wszystkie serwisy dały się porwać rzeczonej produkcji (średnia na poziomie 6,8/10 dla wydania na PS4). Pojawiły się również mocno krytyczne teksty, zakończone ocenami 6/10 (IGN), a nawet 5/10 (Checkpoint Gaming i Metro GameCentral). W takich recenzjach pojawiło się narzekanie na framerate w wersji dla PS4, głupie zachowania SI, słabo zrealizowane starcia na bliskim dystansie i kiepski system usprawnień.

Już 24 sierpnia posiadacze PS5 otrzymają ulepszone wizualnie wydanie Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Więcej na jego temat przeczytacie tutaj.

Nasza recenzja gry czeka na was tutaj.

 

 

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts 2