Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2021 12:10
Ender Lilies
740V

Ender Lilies już na Xbox Series X|S i Xbox One. Premiera na PS4 i PS5 została przełożona

Zbierający mocne oceny Ender Lilies debiutuje na kolejnych platformach. Gra jest już dostępna na Xboksach Series X|S i Xboksie One, ale posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4 zagrają w produkcję w późniejszym terminie.

Ender Lilies już w 2020 roku zebrało pierwsze pochwały, ale produkcja dopiero w zeszłym tygodniu zadebiutowała na PC oraz Nintendo Switchu i wielu dziennikarzy zachwalało grę. Tytuł zgarnął pozytywne opinie za między innymi fabułę, główną bohaterkę oraz dopracowane pojedynki.

Przygoda dzisiaj powinna debiutować na sprzętach Sony oraz Microsoftu, ale propozycję znajdziecie tylko na Xboksach Series X|S oraz Xboksie One. Tytuł jest wyceniony w cyfrowym sklepie Microsoftu na 115 zł.

Deweloperzy jednak potwierdzili, że z powodu „nieoczekiwanych trudności technicznych” na PS4 i PS5 zostali oni zmuszeni do przełożenia premiery Ender Lilies na trzeci kwartał 2021 roku (od lipca do września). Zespół mierzy się z wyzwaniem i w przyszłości przedstawi ostateczną datę debiutu.

Ender Lilies: Quietus of the Knights oferuje przygodę na około 17 godzin, ale sporo w tym wypadku zależy od umiejętności gracza, który musi zmierzyć się z wieloma przeciwnikami. Sprawdźcie poniższy gameplay prezentujący przygodę – jest to wersja z Nintendo Switcha.

Źródło: Twitter: EnderLiliesGame

Tagi: Binary Haze Interactive Ender Lilies: Quietus of the Knights Live Wire / Adglobe