Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2021 19:00
Super Smash Bros. Ultimate
535V

Prace nad Super Smash Bros. Ultimate zostaną zakończone do końca roku. Kazuya na pełnej prezentacji

Twórcy Super Smash Bros. Ultimate kończą już wielkie wsparcie bijatyki. Tytuł do końca roku otrzyma ostatnią postać i tym samym zestaw bohaterów zostanie oficjalnie sfinalizowany. Teraz gracze mogą zapoznać się z pełnym pokazem wojownika z Tekkena.

Super Smash Bros. Ultimate zadebiutowało w grudniu 2018 roku, ale produkcja jest wciąż rozwijana i rozbudowywana. Już jutro odbędzie się premiera następnego wojownika – Kazuya Mishima będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej. W grze pojawi się także arena z Tekkana oraz muzyka z serii Bandai Namco.

Masahiro Sakurai podczas dzisiejszej transmisji nie tylko zaprezentował najnowszą postać, ale również potwierdził, że szósty bohater będzie ostatnim, który trafi do gry. Premiera aktualnie tajemniczego wojownika odbędzie się pod koniec roku:

„Do tej pory stworzyliśmy różnego rodzaju wojowników i lokacje. Zebranie tych wszystkich gier, nowych i starych, i zestawienie ich w jeden produkt to zadanie, które wiele dla mnie znaczyło. Teraz, gdy o tym myślę, minęło już blisko 10 lat, odkąd Super Smash Bros. był w fazie rozwoju na systemy Wii U i Nintendo 3DS. Pracowałem nad tym przez długi czas. Można to nazwać dziełem mojego życia. Ale w końcu, następny fighter z DLC będzie ostatnim. Po nim nie będzie już nic więcej. Minie trochę czasu zanim to ogłoszenie nastąpi, ale będzie [on] zgodnie z planem dostępny w tym roku, więc proszę o cierpliwość”.

Deweloper potwierdził również, że rozwój Super Smash Bros. Ultimate wciąż trwa z domów twórców, ponieważ Japończycy nadal nie wrócili do biur. W grze pojawią się także nowe kostiumy do Mii – Shantae, Lloyd Irving (Tales), Dante (Devil May Cry) oraz Dragonborn (The Elder Scrolls).

Zapis z dzisiejszego pokazu znajdziecie poniżej.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/smash-bros-sakurai-reiterates-that-work-on-ultimate-will-end-this-year/

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate