Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2021 15:21
Legacy of Kain
1512V

Legacy of Kain ma otrzymać remake lub remaster. Za grę odpowiada podobno Crystal Dynamics

Square Enix i Crystal Dynamics mogą spełnić marzenia wielu graczy. Według najnowszych plotek – deweloperzy pracują nad wskrzeszeniem marki Legacy of Kain. Gra ma otrzymać odświeżoną wersję, za który odpowiadają autorzy pierwowzoru.

Marka Legacy of Kain od dawna nie otrzymuje nowych produkcji, ale wszystko ma zmienić się jeszcze w 2021 roku. Square Enix sięgnęło podobno po cenione przez wielu IP, które choć zostało zapomniane przez część graczy, to sytuacja może się wkrótce zmienić.

Shpeshal_Nick – insider znany z między innymi przewidywania ruchów Square Enix – potwierdził, że nad odświeżeniem serii ma pracować Crystal Dynamics. Jak wiadomo deweloperzy opracowują właśnie nową zawartość dla Marvel's Avengers, ale najwidoczniej tytuł z superbohaterami w rolach głównych to tylko jedna z pozycji, za którą aktualnie odpowiada zespół.

Ulepszony Legacy of Kain: Soul Reaver ma zostać przedstawione szerokiej publice do końca roku, ale trudno powiedzieć, na jaką wersję zdecydowali się deweloperzy. Informator wspomniał, że będzie to „raczej remaster niż remake”, ale na pełną prezentację musimy jeszcze zaczekać. Jak wiadomo powstaje aktualnie wiele ciekawych kotletów, które prezentują różną jakość.

Warto przypomnieć, że Square Enix nie musi czekać, by pokazać Legacy of Kain do kolejnej dużej imprezy. Teraz wydawca sam organizuje swoje pokazy, na których bez problemu będzie mógł ujawnić grę.

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku fani Soul Reavera odkryli interesujące sekrety związane z grą.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-retro-gaming-a-legacy-of-kain-remake-is-apparently-coming-soon-20210628

Tagi: Crystal Dynamics Eidos Interactive Legacy of Kain: Soul Reaver