Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.06.2021 19:30
Detroit become human
2968V

Jesteście fanami Detroit: Become Human? Zespół odpowiedzialny za grę szykuje dla nas... multiplayera

Quantic Dream przymierza się do stworzenia sieciowego produktu, w którym nie zabraknie mikropłatności.

Jeśli jesteście fanami największych dzieł Quantic Dream, czyli Heavy Rain i Detroit: Become Human, to nie mam dla Was dobrych wiadomości. Francuski zespół nie skupia się już wyłącznie na tworzeniu emocjonalnych, ambitnych gier skierowanych dla dojrzałego odbiorcy, ponieważ opracowuje produkcję wieloosobową, w której nie zabraknie mikropłatności. 

Tak brzmi nie napawający optymizmem opis oferty pracy skierowanej do kogoś, kto chciałby zająć się opracowaniem ekonomii w projekcie Quantic Dream:

Jako starszy projektant ekonomii gry będziesz odpowiedzialny za wszystkie aspekty modelu ekonomicznego. Zaprojektujesz wirtualne produkty oferowane w naszej produkcji i ustalisz wskaźniki, które pozwolą Ci mierzyć reakcję konsumentów na te wirtualne produkty podczas testów użytkowników i po ich wydaniu.

Ciężko stwierdzić, czy Francuzi są na tyle dużym zespołem, aby móc opracowywać dwa projekty jednocześnie, ale możemy być pewni - jednym z nich będzie tytuł multiplayer. Powinien on zostać ujawniony maksymalnie do końca bieżącego roku, który ma być dla twórców bardzo owocny.

Źródło: https://www.psu.com/news/quantic-dream-new-game-multiplayer-microtransactions/

Tagi: detroit become human multiplayer Quantic Dream