Iza Łęcka Iza Łęcka 25.06.2021 10:54
Demon's Souls PS5
2532V

Demon's Souls na PS5 za 128 zł! Duża promocja na grę Sony

Demon's Souls zadebiutowało na rynku w nowym standardzie cenowym, ale wystarczyło kilka miesięcy, by gracze mogli zdobyć pozycję z dużym rabatem. Dzisiaj tytuł jest dostępny za zaledwie 128 zł.

W ostatnim czasie informowaliśmy o wielu obniżkach cen gier - od środy trwa wyprzedaż na PlayStation Store, natomiast pecetowcy mogą skusić się na skorzystanie z letniej wyprzedaży na Steam. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić Demon's Souls na PS5, warto zwrócić uwagę na nową ofertę Ceneo.

Produkcja odrestaurowana przez Bluepoint Games jest dostępna w najniższej cenie w historii. Zainteresowani skorzystaniem z propozycji muszą wejść na Ceneo, a po zalogowaniu się na swoje konto, wybrać pierwszą ofertę z góry (KupSiup) i sfinalizować transakcję z kodem „Goracetowary”. Po zaznaczeniu opcji wysyłki oraz wybraniu metody płatności, na dole strony będzie widoczne Centrum Zniżek, gdzie można wpisać powyższą frazę - na koniec procesu pozycja będzie dostępna za zaledwie 128 zł.

Przypomnijmy, że Bluepoint Games pracuje obecnie nad nowym tytułem zmierzającym na PS5, który "przesunie granice" możliwości studia.

Demons Souls PS5 - promocja 1

Demons Souls PS5 - promocja 2

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/pudelkowe-demons-souls-na-playstation-5-za-128-zl-w-ceneo/

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment