Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2021 16:43
Windows 11 na oficjalnej prezentacji
2988V

Windows 11 na oficjalnej prezentacji. Zobaczcie pokaz nowego systemu Microsoftu

Microsoft zaprasza graczy na prezentację Windows 11. Firma przygotowała „system nowej generacji” i wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się ze szczegółowym pokazem propozycji. Na wydarzeniu zobaczymy, jak działa i co oferuje W11.

O godzinie 17:00 rozpocznie się szczegółowa prezentacja i zarazem premiera Windows 11. Microsoft przedstawi konkrety dotyczące systemu, który zostanie zaoferowany za darmo wszystkim posiadaczom Windows 10, ale podobno również klienci Windows 7 i Windows 8 będą mogli skorzystać z oferty. Użytkownicy pobiorą stosowną aktualizację.

Już wcześniej przedstawiciele Microsoftu wspominali o „next-genowym systemie”, który ma zapewnić najwięcej zmian względem poprzedniej wersji w historii. Firma w wielu superlatywach wypowiadała się o propozycji, ale tak naprawdę dopiero za chwile zapoznamy się ze szczegółowym pokazem Windows 11. Wkrótce powinniśmy otrzymać również szczegóły dotyczące premiery.

Warto przypomnieć, że w ostatnich dniach pojawiło się kilka przecieków, które pozwoliły nam zapoznać się z pierwszymi szczegółami.

 

 

Źródło: https://wccftech.com/windows-11-will-be-officially-announced-today-heres-how-to-watch/

Tagi: Microsoft windows Windows 11