Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2021 13:02
GreedFall Gold Edition
1114V

GreedFall Gold Edition zadebiutuje jeszcze w czerwcu! Gra trafia na PS5 i XSX|S z nowym dodatkiem

Jeszcze pod koniec czerwca odbędzie się premiera GreedFall Gold Edition. Tytuł wykorzysta moc nowej generacji, by zapewnić graczom lepsze wrażenia, a dodatkowo zainteresowani zapoznają się z nowym rozszerzeniem. Poznajcie szczegóły.

Twórcy GreedFall w zeszłym roku potwierdzili, że opracowują next-genowe wydanie i teraz możemy potwierdzić pozytywne informacje. GreedFall Gold Edition zadebiutuje 30 czerwca na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S – tytuł będzie również dostępny na PS4 i XOne, ale w tym wypadku nie możemy liczyć na ulepszenia.

Deweloperzy zadbali o natywną rozdzielczość 4K, 60 klatek na sekundę oraz skrócone czasy ładowania – choć taka płynność będzie dostępna w trybie wydajności. Mimo wszystko gracze mogą szykować się na zabawę, ponieważ w tym dniu zadebiutuje również rozszerzenie The De Vespe Conspiracy.

W dodatku odwiedzimy wcześniej niedostępny region Teer Fradee i „zmierzymy się z zupełnie nową intrygą, która zagraża równowadze sił”. Gracze zbadają wyspę, zawalczą z nowymi bestiami oraz ulepszą swój ekwipunek za pomocą nowego sprzętu. W opowieści pojawi się „nikczemna frakcja”.

Warto na pewno dodać, że GreedFall otrzyma bezpłatną aktualizację z PlayStation 4 na PlayStation 5 i Xboksa One na Xboksy Series X|S, ale zapewne sam dodatek trzeba będzie dokupić. The De Vespe Conspiracy będzie jednak dostępne za darmo w złotym wydaniu.

GreedFall Gold Edition - specjalne wydanie

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Focus Home Interactive GreedFall Spiders