PES 2022 nadciąga! Konami zaprasza na „New Football Game Online Performance Test”

Gry
1797V
PES 2022 nadciąga! Konami zaprasza na „New Football Game Online Performance Test”
Iza Łęcka | 24.06.2021, 09:47

Posiadacze konsol dwóch generacji mogą wziąć udział w New Football Game Online Performance Test. Japończycy planują sprawdzić działanie serwerów i wiele na to wskazuje, że przygotowują się do debiutu PES 2022. Poznajcie szczegóły.

Konami potwierdziło wczorajsze plotki – producent i wydawca zaprasza sympatyków piłki nożnej na testy „nowego doświadczenia piłkarskiego”. Studio chce sprawdzić działanie serwerów, a głównym celem jest „przygotowanie się do premiery”, jednak co wydaje się ciekawe, w opublikowanej wiadomości nie pada nazwa PES 2022.

„Celem tego testu beta jest ocena jakości matchmakingu online i połączenia z serwerami. Prosimy pamiętać, że mechanika rozgrywki, balans, animacje i grafika są w fazie rozwoju i będą poprawiane przed oficjalną premierą. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w otwartej becie i bylibyśmy bardzo wdzięczni, jeżeli podzielicie się z nami swoimi przemyśleniami i opiniami na temat Waszych doświadczeń”.

By przystąpić do sprawdzania wystarczy pobrać New Football Game Online Performance Test - dobrą wiadomością jest fakt, że do testów nie potrzeba subskrypcji PlayStation Plus ani Xbox Live Gold. Deweloperzy oferują cross-generacyjną rozgrywkę, jednak użytkownicy różnych platform nie staną do wspólnych rozgrywek. Liczba drużyn do wybrania została ograniczona.

Pliki są już do pobrania na Xboksach (Xbox Series X|S, Xbox One), a najpewniej już wkrótce trafią także na PlayStation 5 i PlayStation 4.

„Termin testu: 24/06/2021 00:00 - 08/07/2021 00:00 (UTC) (orientacyjnie)”

Źródło: https://www.konami.com/wepes/obt/en/ps5/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper