Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2021 15:22
Sky Rojo 2
1156V

Sky Rojo 2 na pełnym zwiastunie. Netflix zachęca do kontynuacji historii twórców Domu z papieru

„Myśliwi stają się zwierzyną” – tymi słowami Netflix zachęca widzów do „Sky Rojo 2”. Najnowsza historia zostanie zaprezentowana klientom w przyszłym miesiącu, więc już dzisiaj możemy sprawdzić pełny zwiastun historii.

„Sky Rojo” nie był największym hitem platformy Netflix (sprawdźcie naszą recenzję), ale duet Álex Pina i Esther Martínez Lobato zapewnił widzom sporo atrakcji (autorzy „Domu z papieru”), więc mogliśmy mieć pewność, że firma będzie rozwijać historię. Na nową opowieść nie będziemy czekać długo, ponieważ kontynuacja wydarzeń zostanie opublikowana już 23 lipca.

W „Sky Rojo 2” powrócą Coral, Wendy i Gina, które muszą poradzić sobie z konsekwencjami podjętymi podczas pierwszych odcinków – jeśli oglądaliście przygodę, to doskonale zdajecie sobie sprawę, że kobiety potrafiły zaskoczyć niektórymi decyzjami.

Pierwszy zwiastun „Sky Rojo 2” potwierdza, że bohaterki nie będą już uciekać, a teraz to one staną się „myśliwymi”. Jeśli z przyjemnością oglądaliście pierwszy sezon – możecie szykować się na atrakcje.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Opowieść podręcznej” (4 sezon), „Katla” i „Black Summer” (2 sezon). Zachęcamy także do zestawień: „TOP 10 filmów, w których zagrał Denzel Washington” i „TOP 10 filmów, w których zagrał Nicolas Cage”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix sky rojo Sky Rojo 2 Trailer zwiastun