Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2021 17:52
GTA 6
5207V

Pokaz GTA 6 będzie wielkim wydarzeniem? Gracze wierzą w ciekawą koncepcję

Rockstar opracowuje GTA 6, ale wciąż nie wiemy, kiedy faktycznie możemy spodziewać się prezentacji gry oraz premiery. Część fanów jednak wierzy, że deweloperzy szykują wielkie wydarzenie, które zostanie połączone ze specjalnymi imprezami.

Rockstar oficjalnie szykuje się do premiery GTA 5 na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S, ale nie jest sekretem, że deweloperzy pracują również nad GTA 6. Studio jednak wciąż nie podało, kiedy możemy spodziewać się prezentacji pozycji oraz oczywiście premiery.

Rockstar jednak poszukuje „koordynatora operacji na żywo” i według części społeczności – właśnie ten pracownik będzie związany z pokazem Grand Theft Auto 6. Tytuł ma otrzymać gigantyczną kampanię marketingową, która będzie nie tylko związana z wydarzeniami w GTA Online, ale również imprezami w prawdziwym świecie.

Ma to oczywiście jak najbardziej sens. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie marką – Rockstar może w ciekawy sposób wykorzystać sytuację i zapewnić graczom atrakcje, które jeszcze mocniej podbiją rezultaty gry.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że połączenie wspomnianego koordynatora z pokazem GTA 6 nie jest bezpodstawne – w maju pojawiła się plotka, według której Rockstar chce wykorzystać imprezy w prawdziwym świecie, by przygotować graczy na premierę nowego Grand Theft Auto.

GTA 6 koordynator

Źródło: https://manualdosgames.com/rumor-vaga-de-emprego-da-rockstar-fala-dos-planos-de-revelacao-do-gta-6

Tagi: Grand Theft Auto 6 GTA 6 rockstar