Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2021 12:59
czarna owca
1052V

Czarna Owca to polski film o rodzinie „popularnego YouTubera”. Na ekranie pojawią się znani aktorzy

W sierpniu odbędzie się premiera komediodramatu „Czarna Owca”, za który odpowiada Aleksander Pietrzak. Na ekranie zobaczymy między innymi Arkadiusza Jakubika, Magdalenę Popławską i Kamila Szeptyckiego.

„Czarna Owca” zapowiada się na ciepłą i wzruszającą historię, która poruszając wiele współczesnych problemów, odznaczać się będzie „nowatorską formą” i ukaże perypetie z pozoru zwyczajnej polskiej rodziny przedstawione oczami młodego YouTubera, który trafnie puentuje zdarzenia, jakich doświadczają jego bliscy. Film w reżyserii Aleksandra Pietrzaka jest komediodramatem:

„Magda (Magdalena Popławska) i Arek (Arkadiusz Jakubik) tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem (Włodzimierz Press). Mieszkają z synem Tomkiem (Kamil Szeptycki), który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Asią (Agata Różycka). Pozornie wszystko jest w porządku – typowa rodzina. A jednak… Magda, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arek od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomek – popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem”.

Co ciekawe, poruszając kwestię kreowania treści w sieci, ekipa filmowa najwyraźniej planuje przyciągnąć przed ekrany szeroką publikę i zachęcić do seansu również nastoletnich widzów, gdyż w najnowszej produkcji wystąpią między innymi: Cyber Marian, Danny Ferreri, Dziki Trener, Martyna Pysia oraz Kinga Sawczuk, czyli znani twórcy internetowi.

Aleksander Pietrzak reżyserował między innymi takie obrazy jak: „Juliusz”, „Ja i mój tata” oraz „Mocna kawa wcale nie jest taka zła”. Za scenariusz odpowiada Bartosz Kozera, czyli autor „Pod powierzchnią” oraz „Kamień”.

"Film porusza kilka tematów, takich jak wybór między karierą a rodziną, dojrzewanie do bycia ojcem, próba odnalezienia się w całkowicie nowej sytuacji życiowej, ale chyba przede wszystkim ten film jest o tym, że dziecko zawiązuje więź na zawsze. Dwie najpiękniejsze emocje to śmiech i płacz. To może dać nam komediodramat i to mam nadzieje – da nam „Czarna owca”" - Aleksander Pietrzak, reżyser.

„Czarna Owca” zadebiutuje 13 sierpnia.

Źródło: https://next-film.pl/2021/05/13/czarna-owca-filmowa-produkcja-tvn-grupa-discovery-w-kinach-od-13-sierpnia/
YouTube.com

Tagi: Czarna Owca film trailer