Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2021 08:56
Philips Momentum 559M1RYV x Xbox Series X|S
2784V

Philips zaprezentował „pierwszy na świecie monitor zaprojektowany z myślą o konsoli Xbox”. Poznajcie szczegóły

Oznaczenie „Designed For Xbox” pojawia się już nie tylko na słuchawkach czy kontrolerach licencjonowanych przez Microsoft, bowiem Amerykanie nawiązali również współpracę z producentem telewizorów i monitorów. Philips zaprezentował całkiem interesujący sprzęt.

Philips Momentum 559M1RYV to najnowsza propozycja znanego producenta, która została ujawniona jako „pierwszy na świecie monitor zaprojektowany dla Xboksa”. Podkreślono, że urządzenie zostało „zbudowane od podstaw, by zapewnić najlepsze doświadczenia fanom Xboksa”.

Sprzęt otrzymał HDMI 2.1, dzięki czemu możemy liczyć na rozgrywkę w 4K i 120 klatkach na sekundę na Xboksach Series X, a niskie opóźnienia oraz DisplayHDR 1000 uzupełnią odpowiednie wrażenia. Producent zadbał również o „Xbox Game Mode”, czyli „ekscytujący tryb ze specjalnie dostrojoną jakością obrazu dla Xboksa”.

Matt Kesselring, dyrektor ds. partnerstw sprzętowych marki Xbox, skomentował współpracę następującymi słowami:

„W Xboksie zawsze staramy się dać naszym fanom wybór w tym jak, w co i gdzie grają w swoje ulubione gry. Dziś z radością ogłaszamy naszą współpracę z firmą Philips, aby dostarczyć pierwszy monitor zaprojektowany dla konsoli Xbox, dając fanom wyjątkowy wyświetlacz z technologią i funkcjami, które zapewniają najlepsze wrażenia z gier na konsolach Xbox Series X|S”.

Philips Momentum 559M1RYV to 55-calowy monitor, który otrzymał zintegrowane głośniki Bowers & Wilkins oraz Ambiglow oferujący „nowy wymiar” doświadczeń. Model posiada tryb LowBlue oraz MultiView, lecz obecnie nie poznaliśmy jego ceny oraz daty premiery.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/06/philips_unveils_the_worlds_first_designed_for_xbox_monitor

Tagi: Philips Philips Momentum Philips Momentum 559M1RYV Xbox xbox series x|s