Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2021 11:23
Ted Lasso 2
406V

Ted Lasso 2 na zwiastunie. Apple promuje kolejne przygody trenera

Zabawny trener futbolu już niedługo powróci do katalogu Apple TV+ z nowymi perypetiami. Sprawdźcie najnowszy materiał reklamujący przyjęty z entuzjazmem serial.

Apple TV+ jest usługą, na której systematycznie dodawane są produkcje warte uwagi - jedną z takich propozycji jest „Ted Lasso”, czyli serial opowiadający o doświadczeniach trenera futbolu amerykańskiego, który postanawia zająć się piłkarską drużyną. Komediowy obraz przepełniony jest sytuacyjnymi żartami i pozytywnymi bohaterami, co przekłada się na jego niezwykle entuzjastyczny odbiór ze strony widzów. Na serwisie Apple to najchętniej oglądana propozycja, którą odbiorcy śledzą od początku do końca.

W 2. sezonie Ted Lasso stanie przed następnym zawodowym wyzwaniem w kierowaniu zespołem AFC Richmond, a jego ciepłe nastawienie okaże się  kluczowe. Oprócz Jasona Sudeikisa na ekranie zobaczymy Hannah Waddingham, Phila Dunstera, Nicka Mohammeda, Jeremy Swift oraz Bretta Goldsteina. Premiera serii została zaplanowana na 23 lipca, scenarzyści stworzyli 12 odcinków.

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem seriali, które można zobaczyć na Apple TV+ oraz interesującym tekstem Macieja o cenach i zainteresowaniu produktami Apple.

Źródło: YouTube.com

Tagi: apple ted lasso Ted Lasso 2 trailer zwiastun