Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2021 14:41
Rick and Morty
932V

Rick and Morty już na HBO GO. Widzowie mogą zobaczyć początek 5. sezonu

Od dzisiaj widzowie HBO GO mogą zapoznać się z początkiem najnowszego sezonu serialu „Rick and Morty”. Na platformie pojawiły się także wszystkie odcinki z wcześniej wydanych opowieści, więc zainteresowani otrzymają dostęp do wszystkich przygód.

„Rick and Morty” to jeden z większych hitów ostatnich lat, więc WarnerMedia (HBO) postanowiło zawalczyć o prawa do publikacji nowych epizodów. Wcześniej Netflix oferował przygody, ale od dzisiaj zainteresowani mogą oglądać początek 5. sezonu na HBO GO.

„Już od dzisiaj, 21 czerwca, w HBO GO dostępny jest wielokrotnie nagradzany serial animowany Rick i Morty. Do serwisu dodany został premierowy odcinek piątego sezonu, jak również wszystkie poprzednie sezony serialu. Najnowsze odcinki tej produkcji w Polsce dostępne będą wyłącznie w serwisie HBO GO”.

Fani zapoznają się nie tylko z najnowszymi epizodami (w tym wypadku nowe odcinki będą publikowane, co tydzień), ale mogą również poznać przygody, które zostały stworzone wcześniej. Na zainteresowanych czeka dokładnie 42 odcinki.

„Rick and Morty” cieszy się wielką popularnością, więc pewnie znajdzie się wielu chętnych, którzy z przyjemnością zapoznają się z nowymi przygodami barwnej rodzinki.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Black Summer” (2. sezon), „Małe rzeczy” i „Ojcostwo”.

Źródło: Informacja prasowa: HBO

Tagi: HBO HBO GO Rick and Morty