Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2021 14:59
Rick and Morty 5 sezon w Polsce
1873V

Rick and Morty z datą premiery 5. sezonu w Polsce. Netflix nie zaprezentuje historii, zrobi to HBO!

Mamy wyśmienitą wiadomość dla fanów serii „Rick and Morty”. Poznaliśmy datę premiery 5. sezonu, ale historia nie wyląduje na serwerach Netflixa. HBO przejęło całą serię i wszystkie odcinki wylądują w HBO GO.

„Rick and Morty” cieszy się w Polsce wielką popularnością i dotychczas kolejne sezony serialu animowanego debiutowały na platformie Netflix. W marcu otrzymaliśmy datę premiery 5. sezonu i nawet zobaczyliśmy zwiastun, ale wciąż czekaliśmy na konkrety dotyczące debiutu w naszym kraju.

Teraz jednak możemy potwierdzić, że „Rick and Morty” będzie dostępny w Polsce już 21 czerwca, czyli 1 dzień po światowej emisji! Prawa do serialu przejęło HBO i tytuł zostanie udostępniony w HBO GO.

Jest to bez wątpienia zaskakująca wiadomość, ponieważ fani Ricka i Morty'ego zobaczą serial już w czerwcu. Warto podkreślić, że HBO GO przedstawi wszystkie sezony „Rick and Morty”.

„Wielokrotnie nagradzany serial animowany Rick i Morty powraca z kolejnym, piątym już sezonem, który dostępny będzie w Polsce wyłącznie w HBO GO. Wraz z premierą najnowszego sezonu do serwisu dodane zostaną także wszystkie poprzednie sezony. Premiera produkcji zaplanowana została na 21 czerwca”.

Widzowie tym razem będą mogli oglądać cały sezon odcinek po odcinku – 5. sezon został podzielony na 10. części, ale aktualnie nie znamy daty premiery ostatniego epizodu.

Źródło: Informacja prasowa: HBO

Tagi: Rick and Morty Rick and Morty 5 sezon Rick and Morty 5 sezon w Polsce rick i morty