Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2021 13:49
PS Plus na lipiec ze świetną produkcją
7096V

PS Plus na lipiec ze świetną produkcją? Sony ma zaoferować ulepszoną wersję hitu

Sony może pozytywnie zaskoczyć kolejnych graczy ofertą PS Plus. Dopiero pod koniec miesiąca poznamy pełną propozycję, ale jeden z informatorów wspomniał o grze i wiele na to wskazuje, że faktycznie miał rację.

Jeszcze przed startem E3 wspominaliśmy na portalu o plotce dotyczącej lipcowego PS Plus, a teraz w zasadzie możemy szykować się na grę. Jeden z informatorów (deluxera) podał na ResetErze kilka szczegółów, które w ostatnich dniach są potwierdzane, więc możemy przypuszczać, że ma on rację także w przypadku PlayStation Plus.

Deluxera na początku potwierdził, że Microsoft na swojej konferencji przedstawi A Plague Tale: Requiem, potwierdził przygotowanie odświeżonej odsłony, która została ujawniona w zeszłym tygodniu i w zasadzie pozostało jedno – w lipcowym PS Plus znajdziemy A Plague Tale: Innocence Remastered w wersji na PS5.

Szczegóły powinny zostać potwierdzone przez Sony dopiero pod koniec miesiąca. Jednak insider przewidział już dwie informacje związane z Asobo Studio, więc możemy podejrzewać, że posiada on dobre dojścia do zespołu i chętnie dzieli się szczegółami.

Warto przypomnieć, że ulepszone A Plague Tale: Innocence zapewni rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a deweloperzy nie zapomnieli o wykorzystaniu wsparcia dla kontrolera DualSense.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-playstation-july-ps-plus-freebie-all-but-confirmed-via-playstation-5-remaster-20210621

Tagi: A Plague Tale: Innocence Asobo Studio Focus Home Interactive