Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2021 19:59
A Plague Tale: Innocence
1820V

A Plague Tale: Innocence na Xbox Series X|S i PlayStation 5. Zobaczcie zwiastun

A Plague Tale: Requiem zadebiutuje w Xbox Game Pass, ale twórcy nie zapominają o A Plague Tale: Innocence. Microsoft właśnie potwierdził przygotowanie aktualizacji, dzięki której produkcja wykorzysta moc nowej generacji. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły. 

Na konferencji Microsoftu potwierdzono prace nad A Plague Tale: Requiem – przygoda będzie dostępna w przyszłym roku i od premiery zostanie udostępniona klientom Xbox Game Pass. To jednak nie koniec ciekawych informacji dla miłośników młodego IP, ponieważ właśnie potwierdzono ulepszenie A Plague Tale: Innocence.

Gra z 2019 roku potrafiła zachwycić atmosferą, a teraz deweloperzy postanowili poprawić wrażenia fanów – tytuł otrzyma aktualizację do Xboksów Series X|S i PlayStation 5, dzięki której przygoda będzie działać w rozdzielczości 4K (na XSX/PS5) przy 60 klatkach na sekundę, wykorzysta dźwięk 3D oraz zaoferuje graczom inne wizualne ulepszenia.

A Plague Tale: Innocence w wersji na Xboksy Series X|S i PlayStation 5 będzie dostępne od 6 lipca – warto jednocześnie wspomnieć, że opowieść nadal znajdziecie w Xbox Game Pass. W tym dniu przygoda trafi także na Nintendo Switcha (chmura).

Zamierzacie ponownie zapoznać się z tą historią?

Źródło: YouTube.com

Tagi: A Plague Tale: Innocence Asobo Studio Focus Home Interactive