Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.06.2021 17:04
A Plague Tale
2371V

A Plague Tale Innocence w PS Plus na lipiec, a zapowiedź sequela gry już jutro?

A Plague Tale: Innocence otrzyma remaster, który trafi do lipcowego PS Plus? Sequel historii Amicii zostanie ujawniony już jutro? Wiele na to wskazuje.

Wczoraj informowaliśmy Was o ogromnej liście tytułów, które powinny pojawić się na wydarzeniu Xboksa i Bethesdy w trakcie tegorocznych targów E3. Nie zabrakło tam A Plague Tale Requiem, które ma być pełnoprawną kontynuacją świetnie przyjętej przygody Amicii i jej brata - Hugo.

To jednak nie wszystko, ponieważ według szanowanego przez społeczność Redditora o pseudonimie PracticalBrush12, sequel A Plague Tale: Innocence będzie dostępny w abonamencie Xbox Game Pass od dnia premiery. Asobo Studio, czyli osoby sprawujące pieczę nad rzeczoną marką, nie mają zamiaru poprzez współpracę z Microsoftem odciąć się od Sony, ponieważ chcą udostępnić "jedynkę" w lipcowym PS Plus.

Nie będzie to jednak zwykła wersja gry, bowiem w trakcie Xbox & Bethesda Showcase (start wydarzenia już jutro o godzinie 19:00) zostanie ujawniony remaster A Plague Tale: Innocence, który trafi m.in. na PlayStation 5. I to właśnie owa edycja zawita w usłudze Sony.

Na potwierdzenie powyższych informacji musimy poczekać jeszcze lekko ponad dobę.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/a-plague-tale-ps-plus-in-july-aISU81R6RI27

Tagi: A Plague Tale: Innocence Asobo Studio Focus Home Interactive