Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2021 21:17
Kasztanowy ludzik
925V

Kasztanowy ludzik to psychologiczny thriller od platformy Netflix. Pierwszy zwiastun intryguje

Historie podejmujące temat seryjnych morderców nie bez powodu cieszą się dużym zainteresowaniem, więc „Kasztanowy ludzik” może również trafić w gust szerokiej publiki. Pierwszy zwiastun nowej produkcji Netflixa mocno intryguje.

„Kasztanowy ludzik” to Sześcioodcinkowy serial stworzony w Danii, który powstał na podstawie powieści Sorena Sveistrupa o tym samym tytule – książka ukazała się w 50 krajach. Za produkcję odpowiada Mikkel Serup („Dochodzenie”).

Psychologiczny thriller opowiada o ambitnej młodej detektyw Naii Thulin (Danica Curcic) i jej partnerze Marku Hessie (Mikkel Boe Følsgaard), którzy prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa młodej kobiety. Na placu zabaw znaleziono jej ciało bez jednej ręki, a nad zamordowaną powieszono małego ludzika stworzonego z kasztanów. Wkrótce postać zostaje połączona z inną sytuacją – córką polityka, która zaginęła rok wcześniej i została uznana za zmarłą.

Netflix dzisiaj zaprezentował pierwszy zwiastun serialu i trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo porządnie. Intryga została tutaj w dobry sposób zaprezentowana, a kilka ujawnionych scen pozwala wyczekiwać na mocną historię.

Sprawdźcie nasze recenzje „Black Summer” (2 sezon), „Ojcostwo” oraz sprawdźcie najciekawsze filmy platformy Netflix oparte na faktach.

Źródło: https://www.nordiskfilmogtvfond.com/news/stories/netflixs-danish-original-the-chestnut-man-starts-filming
YouTube.com

Tagi: Kasztanowy ludzik Netflix Trailer zwiastun