Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.06.2021 15:30
E3 i Summer Game Fest Indie
1532V

E3 2021 i Summer Game Fest. Cztery gry indie przekroczyły 500 tysięcy wyświetleń swoich zwiastunów

Podczas wydarzeń i prezentacji gier, które miały miejsce w kilka dni temu, zaprezentowano nam naprawdę sporo nowych gier i zwiastunów - zarówno tych dużych produkcji, jak i mniejszych.

Dwa największe wydarzenia w branży gier tego miesiąca, a więc E3 2021 i Summer Game Fest, dobiegły końca. Dostaliśmy naprawdę masę nowości, a w nowych zwiastunach mogliśmy się wręcz utopić. Wrażenia redakcji możecie przeczytać w tym miejscu, a bardzo ciekawe informacje na temat samego E3 wypłynęły tóż po jego zakończeniu, gdy poznaliśmy na przykład najbardziej wyczekiwaną grę imprezy.

I choć show skradły największe tytuły, jak wspomniane wyścigi oraz Elden Ring czy Avatar: Frontiers of Pandora, to nie można zapomnieć o tych nieco mniejszych pozycjach od wydawców indie i najmniejszych studiów. Wśród nich również pojawiło się całkiem sporo projektów, które zgromadziły naprawdę spore rzesze fanów. Aż cztery zwiastuny takich produkcji przekroczyły 500 tysięcy odtworzeń, a były to:

Są to naprawdę zadowalające wyniki, które w dużej mierze nie odstają od niektórych pozycji AAA. Miejmy nadzieję, że twórcy sprostają oczekiwaniom tak dużych grup fanów i nie dadzą się temu przygnieść. Trzeba bowiem napisać wprost, że wszystkie te pozycje wyglądają naprawdę dobrze i zapowiadają się niezwykle pozytywne. Poczekajmy więc na to, co przyniesie przyszłość!

Źródło: https://twitter.com/BenjiSales/

Tagi: Atomic Heart E3 2021 indie Summer Game Fest Trailer